سیاست حفظ حریم خصوصی

سیاست حفظ حریم خصوصی به معنای پاره‌ای از مقررات مربوط به حفظ هویت و اطلاعات کاربران است. برخی از ضوابط سیاست حفظ حریم خصوصی وبسایت سودا کالا به شرح زیر است:

وب‌سایت سودا کالا برابر قانون جرایم رایانه‌ای متعهد می‌شود که اطلاعات کاربران را با تمام امکاناتی که در اختیار دارد محافظت کند و به هیچ‌عنوان این اطلاعات را در اختیار سازمان‌ها و مراکز دیگر قرار ندهد.

ما این امکان را در اختیار کاربران قرار داده‌ایم تا در صورت عضویت در وبسایت، بتوانند اطلاعات خود را ویرایش کنند یا در صورت درخواست برای حذف اطلاعات کاربری خود، با ارسال درخواست به پشتیبانی این امکان برای آنها فراهم گردد.

فروشگاه اینترنتی سودا کالا با تاکید بر احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب‌سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد.

برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است. از آنجا که کلیه فعالیت‌های فروشگاه سودا کالا قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد لذا طی فرایند خرید، وارد کردن اطلاعات شخصی مشتری لازم است. یادآوری می‌شود آدرس و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات، ارسال سفارشات و پاسخ‌ها، از طریق آنها صورت می‌گیرد. بنابراین درج آدرس، شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است. در صورتی که موارد فوق به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، فروشگاه سودا کالا جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.

مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و فروشگاه سودا کالا تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد. همچنین فروشگاه ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه‌سازی محتوای وب‌سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع‌رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، برای اعضای وب‌سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید.

در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل‌ها و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه فروشگاه را لغو کنند. عدم اقدام جهت لغو، به منزله‌ی موافقت با دریافت ایمیل‌ها و پیام‌ها و سلب حق اعتراض می‌باشد.

کوکی‌ها

به هنگام درج دیدگاه در وبسایت، شما می‌توانید تصمیم بگیرید که نام، نشانی ایمیل و وبسایت‌تان در کوکی ذخیره بشود یا خیر. در این زمینه حق انتخاب دارید اما در صورت پذیرش ذخیره‌ اطلاعات در کوکی، در مراجعات بعدی خود به وبسایت برای اشتراک‌گذاری نظرات، نیاز به پُر کردن فرم اطلاعات مورد اشاره نخواهید داشت.

اگر در وبسایت وارد حساب کاربری خود شده باشید، ما اقدام به تنظیم کوکی موقت برای شما می‌کنیم تا مشخص شود که مرورگر شما پذیرای کوکی‌ها هست یا خیر. این کوکی شامل هیچ داده‌ی شخصی و خصوصی نیست و با بستن مرورگرتان متوقف می‌شود.

بعد از اینکه به حساب کاربری خود در وبسایت وارد می‌شوید، چندین کوکی برای ذخیره‌ اطلاعات ورودتان و انتخاب‌هایی که در صفحه‌ وبسایت صورت داده‌اید، نصب و تنظیم می‌شوند. اگر گزینه «من را به خاطر بسپار» را انتخاب کنید، در طول ۲ هفته آینده، ورود شما بدون نیاز به وارد کردن مجدد نام کاربری و کلمه عبور خواهد بود. در صورتی که از حساب کاربری خود خارج بشوید، کوکی‌های ورود از بین می‌روند.

وب‌سایت سودا کالا از این کوکی‌ها تنها به منظور ایجاد تجربه کاربری بهتر برای بازدیدکنندگان خود استفاده می‌کند و هیچ‌گونه استفاده تبلیغاتی از این کوکی‌ها در نظر گرفته نخواهد شد.

تغییرات در سیاست حفظ حریم خصوصی

تغییرات در این برگه بسیار کم صورت می گیرد، با این وجود در صورت انجام تغییرات جدید در سایت، ما تغییرات را در این صفحه اعمال خواهیم کرد.

در صورت هر ابهام و سؤال، می‌توانید به ما اطلاع دهید و پاسخ خود را دریافت نمایید.