شرایط و مقررات سودا کالا

شرایط کلی

استفاده از وبسایت سودا کالا به منزله مطالعه و پذیرش شرایط مندرج در این صفحه است.

موضوع فعالیت وبسایت

این وبسایت در زمینه فروش لوازم خانگی فعالیت می‌کند.

حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری رایگان است. مسئولیت حفظ اطلاعات حساب کاربری مانند رمز عبور و… بر عهده کاربر است. فروشگاه سودا کالا از اطلاعات حساب کاربری برای پردازش و ارسال سفارشات استفاده می‌کند.

ثبت سفارش و پرداخت

ثبت سفارش آنلاین بصورت شبانه روزی امکان‌پذیر است. پرداخت هزینه سفارش از طریق درگاه اینترنتی یا پرداخت مستقیم بانکی انجام می‌پذیرد. ثبت سفارش با کارت بانکی شخص دیگری که حساب کاربری به نام ایشان نیست، با مسئولیت شخص سفارش‌دهنده است و فروشگاه سودا کالا مسئولیتی در این خصوص ندارد.

افزودن محصول به سبد خرید به منزله رزرو یا ثبت سفارش نیست. کاربر می‌بایست تمام مراحل خرید تا نهایی شدن پرداخت و دریافت شماره سفارش را طی کند. فروشگاه سودا کالا مسئولیتی در قبال سبدهای خرید رها شده ندارد.

با توجه به ثبت سیستمی سفارشات، بعد از نهایی شدن هر سفارش، امکان تغییر در جزئیات سفارش توسط کاربر وجود ندارد. اگر اشتباهی در ثبت سفارش رخ داده، کاربر می‌بایست بلافاصله از طریق اطلاعات مندرج در صفحه تماس با ما موارد لازم برای تغییر را به پشتیبانی اطلاع دهد.

ارسال سفارشات

تمامی سفارشات به سراسر کشور از طریق باربری و در روزهای کاری ارسال می‌شود. تاییدیه ارسال از طریق ایمیل یا SMS برای مشتری ارسال می‌گردد. ثبت سفارش بصورت مهمان (بدون ثبت نام) مجاز است. با این حال فروشگاه سودا کالا به کاربران توصیه می‌کند برای پیگیری راحتتر سفارشات، در سایت ثبت نام کنند. ارسال سفارشات، یک روز کاری زمانبر است. هزینه ارسال سفارشات 150 هزار تومان  می‌باشد.

تبصره: سفارشات شهر شیراز بصورت رایگان ارسال می‌گردد.

تحویل سفارش در اماکن عمومی امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس مشتری، دقیق و قابل استناد باشد.

شرایط بازگشت کالا

در صورتی که کاربر از خرید خود منصرف شود، می‌بایست بلافاصله از طریق اطلاعات صفحه تماس با ما، موضوع را به پشتیبانی اطلاع دهد. اگر سفارش ارسال نشده باشد، انصراف از خرید برای کاربر ثبت خواهد شد.

اگر سفارش تحویل مشتری شده است و کاربر قصد مرجوعی دارد، می‌بایست ابتدا با پشتیبانی هماهنگ کرده و بعد از دریافت تاییدیه، محصول را در شرایط اولیه و پلمب به آدرس فروشگاه سودا کالا ارسال کند. هر گونه تغییر در بسته‌بندی یا آسیب به محصول موجب ابطال گارانتی برگشت خواهد بود. در ضمن ارسال محصول بدون هماهنگی مجاز نیست.
کاربران می‌توانند محصول را تا 7 روز بعد از دریافت، برگشت دهند. هزینه برگشت کالا بر عهده مشتری است.

وجه سفارشات عودتی طی 48 ساعت کاری بعد از نهایی شدن لغو سفارش، به حساب بانکی کاربر واریز می‌شود.

نظرات

فروشگاه سودا کالا برای به اشتراک‌گذاری تجربه استفاده از محصولات یا بیان نظرات کاربران، امکان درج دیدگاه را برای محصولات و محتوای منتشر شده در وبسایت، فراهم کرده است.

دیدگاه‌های درج شده بعد از بررسی و تایید توسط پشتیبانی، منتشر خواهد شد. فروشگاه سودا کالا مجاز است دیدگاه‌هایی که شرایط لازم را رعایت نکرده‌اند منتشر نکند. دیدگاه‌ها باید در مورد همان محصول یا محتوا باشد.

کاربران موظف‌اند از ادبیات محترمانه استفاده کنند. بدیهی است هرگونه توهین به فرد یا افراد و استفاده از کلمات نامناسب، باعث تاییدنشدن نظر کاربر می‌شود.

فورس ماژور

منظور از فورس ماژور اتفاقاتی با منشا خارجی است که در کنترل و اراده فروشگاه سودا کالا نیست و بصورت پیش‌بینی نشده محقق شده باشد. مانند زلزله، سیل، طوفان، قطع سراسری اینترنت و… . در صورت وقوع فورس ماژور، فروشگاه سودا کالا مسئولیتی در قبال قطع یا اختلال در خدمات‌رسانی ندارد.